Pivovar Modrá Hvězda Dobřany

V Pivovar Modrá Hvězda Dobřany nabízíme příjemné posezení v pivovarské restauraci s několika salónky, v letních měsících je pro návštěvníky uvnitř areálu připravena velká pivovarská zahrada s dětským koutkem. Kuchyně nabízí skvělé staročeské pivovarské speciality a dobrému jídlu patří dobré pivo. Místní pivovar vaří vlastní světlá, polotmavá a tmavá piva a také několik speciálů každoročně oceněných na republikových soutěžích. Po gurmánském zážitku se můžete ubytovat v místním *** hotelu, který je součástí pivovaru. Celý komplex pivovaru, hotelu a restaurace se nachází na náměstí v historické části města Dobřan v těsné blízkosti barokního kostela sv. Víta s jedinečným oltářem evropského významu.

Místní pivovar vaří nefiltrované a napasterizovaná piva dle české receptury. Dobřanská desítka 10% světlé výčepní pivo, Dobřanský Hospodář 11% pšeničný ležák, Dobřanský Borec 11% světlý ležák, Dobřanské Pivo Hořké 11% svrchní ležák A.P.A., Dobřanská Hvězda 12% světlý ležák, Dobřanská Hvězda 14% tmavý ležák, Dobřanské Pivo Hořké 15% svrchní světlý speciál I.P.A., Dobřanské Pivo Hořké 15% AMBER svrchní polotmavý speciál I.P.A., Dobřanské Pivo Hořké 15% BLACK svrchní tmavý speciál I.P.A., Dobřanský Dragoun 16% polotmavý speciál, Dobřanský Sekáč 17% světlý speciál, Dobřanský sv.Vít23% extra speciál. Dále nabízíme ochucená piva, nealkoholické pivo a 50% pivní pálenku. Zajímavé jsou i prohlídky varny a pivovarského sklepa ochutnávkou místních piv.

Hotelová část pivovaru se nachází v sousedním objektu, jenž v minulosti sloužil jako dragounská kasárna. Hotel *** nabízí 21 dvoulůžkových pokojů s kompletním vybyvením, připojením k internetu a parkovištěm. Komplex se nachází v městské památkové zóně.

Pivovar Modrá Hvězda Dobřany
Pohled na varnu v pivovaru Modra Hvězda Dobřany
IMG_3199
Ck tank v Pivovaru Modrá Hvězda Dobřany
IMG_3208
degustace Dobřanského piva
IMG_3211
degustace Dobřanského piva
Degustace Dobřanského piva
Dobřanské pivo

Jak se u nás pivo vaří ?

Odhalte tajemství výroby skvělého přírodního kvasnicového piva.

Zveme Vás do pivovaru Modrá Hvězda v Dobřanech. Natočili jsme pro Vás dokument o tom jak naše pivo vaříme. Videem Vás provede ten nejpovolanější. Náš sládek Petr Petružálek. Přijeme příjemný zážitek.

Kontaktujte nás

nám T.G.M. 159, Dobřany, 334 41

Phone: +420 377 973 770

Mobile: recepce: +420 602 739 299

Fax: +420 377 973 770

Web: www.pivovarmodrahvezda.cz

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.